Варiант 3 Спростіть вираз x² (3-x)-(2-x²)(x+1)-4x² i знайдіть його значення,якщо х=-60​


Ответы на вопрос

Отвечает Зузулина Даша.

Ответ:   118

Объяснение: при х = -60

x² (3-x)-(2-x²)(x+1)-4x²= 3x^2-x^3-2x-2+x^3+x^2-4x^2= -2x-2= -2*(-60)-2+=

= 120-2= 118