При яких значеннях параметра а многочлен x3+аx²+2x-9 при діленні на двочлен х - 3 дає в остачi 6?


Ответы на вопрос

Отвечает Осипенко Инна.

Объяснение:

Якщо многочлен x³ + ax² + 2x - 9 ділиться на двочлен x - 3 з остачею 6, то це означає, що x³ + ax² + 2x - 9 = (x - 3)(x² + (a + 3)x + ...) + 6. Якщо ми порівняємо коефіцієнти при x² у лівій і правій частинах рівняння, то отримаємо a = a + 3, звідки a = -3. Таким чином, значення параметра a дорівнює -3.