Катер плив 3,5 год за течією і 4,6 год проти течії. Проти течії катер проплив на 3,6 км більше,

ніж за течією. Знайдіть швидкість течії, якщовласна швидкість катера 18 км/год.​

Ответы на вопрос

Отвечает Вильсон Катя.

18 км/год - собственгая скорость

х км/год - скорость течения

4.6(18 - x) - 3.5(18 + x)  = 3.6 \\ 82.8 - 4.6x - 63 - 3.5x = 3.6 \\ 19.8 - 8.1x = 3.6 \\ 8.1x =19.8 -  3.6 \\ 8.1x = 16.2 \\ x = 16.2 \div 8.1 \\ x = 2

Ответ: скорость течения реки равна 2 км/год