Розв'яжіть систему рівнянь 3х-8у = 1.3 5х+2у = 8.3


Ответы на вопрос

Отвечает Науменко Влад.

Ответ:

Для розв'язання даної системи рівнянь можна застосувати метод елімінації або метод підстановки. Розглянемо метод елімінації.

Множимо перше рівняння на 5 і друге рівняння на 3, щоб отримати однаковий коефіцієнт при x:

15x - 40y = 6.5 (1)

15x + 6y = 24.9 (2)

Віднімаємо друге рівняння від першого:

(15x - 40y) - (15x + 6y) = 6.5 - 24.9

15x - 40y - 15x - 6y = -18.4

-46y = -18.4

Розділяємо обидві частини на -46:

y = (-18.4) / (-46)

y = 0.4

Тепер підставимо значення y в одне з вихідних рівнянь (наприклад, у перше рівняння):

3x - 8(0.4) = 1.3

3x - 3.2 = 1.3

3x = 1.3 + 3.2

3x = 4.5

Розділимо обидві частини на 3:

x = 4.5 / 3

x = 1.5

Отже, розв'язок системи рівнянь:

x = 1.5

y = 0.4

Объяснение:

БУДЬ ЛАСКА ЗРОБИ ЦЮ ВІДПОВІДЬ НАЙКРАЩОЮ)