Знайди суму розвязків x0+y0. х/3+у/4=2, у/6-х/4=-1/12


Ответы на вопрос

Отвечает Ковалёв Дима.

Ответ:

Відповідь на фотографії

Объяснение:

Сподіваюсь що допоміг


Отвечает Мулдатьянов Айдамир.

Відповідь:

Сума розвязків Х0 + У0 = 7

Пояснення:

Маємо систему рівняннь:

Х/3 + У/4 = 2 ( 1 )

У/6 - Х/4 = -1/12 ( 2 )

Помножимо рівняння ( 1 ) та ( 2 ) на 12, отримаємо:

3У + 4Х = 24 ( 3 )

2У - 3Х = -1 ( 4 )

Помножимо рівняння ( 3 ) на 3, а рівняння ( 4 ) на 4, отримаємо:

9У + 12Х = 72 ( 5 )

8У - 12Х = -4 ( 6 )

Додамо рівняння ( 5 ) на 3, а рівняння ( 6 ), отримаємо:

9У + 12Х = 72

+

8У - 12Х = -4

-------------------

17У = 68

У = 68 / 17 = 4

Підставимо У = 4 до рівняння ( 3 ), отримаємо:

3 × 4 + 4Х = 24

12 + 4Х = 24

4Х = 24 - 12 = 12

Х = 12 / 4 = 3

Знайдемо суму розвязків Х + У = 3 + 4 = 7