3. Графік функції у = kx + b перетинає осі координат у точках А (0; 4) і В (-2; 0). Знайдіть

значення k i b.

Ответы на вопрос

Отвечает Потапенко Інна.

Щоб знайти значення k та b, ми можемо скористатись інформацією про точки перетину функції з осями координат.

Точка А (0, 4) знаходиться на вісі y і має координату y = 4. Тому, підставляючи x = 0 у рівняння функції, отримуємо:

4 = k * 0 + b

4 = b

Точка В (-2, 0) знаходиться на вісі x і має координату x = -2. Підставляючи це значення у рівняння функції, отримуємо:

0 = k * (-2) + 4

0 = -2k + 4

2k = 4

k = 2

Таким чином, ми знайшли значення k = 2 та b = 4. Рівняння функції у = kx + b стає у = 2x + 4.

Отвечает Сергеев Кирилл.

у = kx + b

А (0; 4) і В (-2; 0)

\displaystyle\bf\\\left \{ {{b = 4} \atop { - 2k + b =0 }} \right. \\ \\  - 2k + 4 = 0 \\ 2k = 4 \\ k = 4 \div 2 \\ k = 2

Ответ: k = 2 ; b = 4