Чи перпендикулярні вектори: a̅(−1;2; 3) і b̅(4; −1; 2)?​


Ответы на вопрос

Отвечает Скоробогач Лизонька.

Ответ:

ці вектори є перпендикулярними

Объяснение:

Для того, щоб визначити, чи є два вектори перпендикулярними, ми можемо скористатись властивістю, що скалярний добуток двох перпендикулярних векторів дорівнює нулю.

Для векторів a̅(-1, 2, 3) і b̅(4, -1, 2) спочатку знайдемо їх скалярний добуток. Скалярний добуток двох тривимірних векторів обчислюється за формулою:

a̅ · b̅ = a₁ * b₁ + a₂ * b₂ + a₃ * b₃

a̅ · b̅ = (-1 * 4) + (2 * -1) + (3 * 2)

= -4 - 2 + 6

= 0

скалярний добуток векторів a̅ і b̅ дорівнює нулю

Отвечает Желтяков Тоха.

Ответ:

Объяснение:

векторы перпендикулярны, если a*b=0

-1*4+2*(-1)+3*2= -4-2+6= 0

0=0

векторы перпендикулярны