Розв'яжіть систему рівнянь 2у+ху=-4, 5у-4ху=68. У трикутника АВС<С=90°, cosB=0.6, AC=12см

знайдіть периметр трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Жигульский Вадим.

Объяснение:

{2у+ху= -4 •4

{5у-4ху=68

{8у+4ху= -16

{5у-4ху=68

+ —————

13у=52

у=52:13

у=4

2•4+х•4= -4

8+4х= -4

4х= -4-8

4х= -12

х= -12:4

х= -3

(-3;4)