Як віднімати і додавати такі числа 0,2.0,18.0,25...


Ответы на вопрос

Отвечает Николенко Игорь.

Відповідь:

Для додавання і віднімання чисел з десятковою комою, таких як 0,2, 0,18 і 0,25, слід дотримуватися наступних правил:

Додавання:

Розташуйте числа стовпчиком з десятковою комою вирівненою.

0,2

0,18

0,25

Додайте числа разом, починаючи зправа вліво, як ви робите звичайне додавання, починаючи з найменших розрядів.

Почніть з додавання чисел після десяткової коми: 0 + 0 + 0 = 0.

Продовжте додавати числа вище: 0 + 8 + 5 = 13.

Запишіть 3, а 1 додайте до наступного стовпчика.

Додайте числа у наступному стовпчику: 1 + 2 + 1 = 4.

Результат: 0,2 + 0,18 + 0,25 = 0,43.

Віднімання:

Розташуйте числа стовпчиком з десятковою комою вирівненою.

0,25

0,18

Відніміть числа, починаючи зправа вліво.

Почніть віднімання після десяткової коми: 5 - 8 не можливе, тому потрібно позичити 1 від числа ліворуч.

Змініть 2 на 1, а 5 збільште на 10: 15 - 8 = 7.

Відніміть числа вище: 0 - 1 = -1.

Запишіть результат: 0,25 - 0,18 = 0,07.

Отже, додавання чисел 0,2, 0,18 і 0,25 дорівнює 0,43, а віднімання числа 0,18 від 0,25 дорівнює 0,07.

Пояснення:

Отвечает Бузар Вероника.

Ответ:

Всповпчик

Объяснение:

Дайте 25 балів