146. Доведіть тотожнiсть за допомогою способу перетворення обох частин рiвності: 3 2-m-10,4n 1,6n =

n) - -2(2n - m). 4 3 16 m​

Ответы на вопрос

Отвечает Духопельникова Ангелина.

Ответ:

Давайте спростимо дану тотожність, використовуючи спосіб перетворення обох частин рівності. Ми маємо:

3(2 - m) - 10(4n - 1.6n) = 4(3 - 16m)

Спростимо праву частину рівності:

3(2 - m) - 10(4n - 1.6n) = 4(3 - 16m)

3(2 - m) - 10(2.4n) = 4(3 - 16m)

3(2 - m) - 24n = 4(3 - 16m)

Тепер розглянемо ліву частину рівності:

3(2 - m) - 24n = 4(3 - 16m)

6 - 3m - 24n = 12 - 64m

Тепер можемо об'єднати подібні члени:

6 - 12 = 3m - 64m + 24n

-6 = -61m + 24n

Тепер поділимо обидві сторони на -61, щоб знайти значення m:

m = (-6 - 24n) / -61

Отже, ми отримали значення m у вигляді функції від n:

m(n) = (6 + 24n) / 61