1: Знайдіть НСД і НСК чисел 76 і 114 2: Обчисліть (-3,1) • 9,7. + (-35,99) ÷ 6,1 - 14,83:

Спросіть вираз -6,25х - 8,7х + 19,1х - 1,15х + 8,1х і знайдіть його значення, якщо х= -3,6; х = 2/5 .БУДЬЛАСКА ДОПОМОЖІТЬ ЦЕ ТЕРМІНОВО!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Радзієвська Світлана.

Ответ:

1) 76 =2*2*19

114 =2*3*9

НСД (76; 114) = 2*19 =38

НСК (76, 114) = 2 • 3 • 19 • 2 = 228

2)на фото

3)сорян сама не понимаю