ДАЮ 30 БАЛІВ. ТЕРМІНОВО!!! Відомо, що 2,2<√5<2,3 і 1,7<√3<1,8. Оцініть значення

виразу:1)√5+√3; 2)√5-√3; 3)√15.ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Мамаев Максим.

Ответ:

Для оцінки значень виразів можна використовувати найменші та найбільші значення коренів, які ви вказали:

1) √5 + √3:

Мінімальні значення: 2.2 + 1.7 = 3.9

Максимальні значення: 2.3 + 1.8 = 4.1

2) √5 - √3:

Мінімальні значення: 2.2 - 1.8 = 0.4

Максимальні значення: 2.3 - 1.7 = 0.6

3) √15:

Мінімальне значення: √(5 * 3) = √5 * √3 ≈ 2.2 * 1.7 ≈ 3.74

Максимальне значення: √(5 * 3) = √5 * √3 ≈ 2.3 * 1.8 ≈ 4.14

Отже, оцінка значень виразів:

1) 3.9 ≤ √5 + √3 ≤ 4.1

2) 0.4 ≤ √5 - √3 ≤ 0.6

3) 3.74 ≤ √15 ≤ 4.14