Зведіть дріб 6/b-4 до знаменника: 5b-20​


Ответы на вопрос

Отвечает Pham Vova.

Ответ:

\frac{30}{5b-20}

Объяснение:

\frac{6}{b-4}=\frac{6\cdot 5}{(b-4)\cdot 5}=\frac{30}{5b-20}