|30 б.| Знайдіть значення виразу 1/2b² - 3c², якщо b = -2 ., с = - 1/3


Ответы на вопрос

Отвечает Осадчий Саша.

\displaystyle\bf\\b=-2 \  \  \ ; \  \  \ c=-\frac{1}{3} \\\\\\\frac{1}{2} b^{2}-3c^{2} =\frac{1}{2} \cdot\Big(-2\Big)^{2} -3\cdot\Big(-\frac{1}{3} \Big)^{2} =\\\\\\=\frac{1}{2} \cdot 4-3\cdot\frac{1}{9} =2-\frac{1}{3} =1\frac{2}{3} \\\\\\Otvet \ : \ 1\frac{2}{3}