10-2у=1(2у+4)-8у будь ласка​


Ответы на вопрос

Отвечает Zaharova Vladlena.

Ответ:

Розв'язуючи дане рівняння, отримуємо:

10 - 2y = 2y + 4 - 8y

Спрощуючи, отримуємо:

10 - 2y = -6y + 4

Переносимо -2y на ліву сторону:

10 + 6y - 2y = 4

Згруповуючи подібні члени, отримуємо:

10 + 4y = 4

Віднімаємо 10 з обох боків:

4y = -6

Ділимо на 4:

y = -6/4

Спрощуємо:

y = -3/2

Отже, розв'язок рівняння: y = -3/2.

Объяснение:

Отвечает Романова Мария.

Відповідь:

y = - 1,5

Пояснення:

10-2у=1(2у+4)-8у

10 - 2у = 2у + 4 - 8у

-2у - 2у + 8у = 4 - 10

4у = - 6

у = - 6 : 4

у = - 1,5