7. З одного міста одночасно у протилежних напрямках виїхали дві автівки. Швидкість однієї з них 72

км год, а швидкість іншої у 1.2 більшна. Через скільки годин відстань між автівками становитиме 792 км?​

Ответы на вопрос

Отвечает Прилепская Оля.

Ответ:

Нехай t годин тому, як автівки виїхали одночасно в протилежних напрямках. Перша автівка пройшла відстань 72t км, а друга автівка - 1.2 * 72t = 86.4t км.

Разом вони пройшли 72t + 86.4t = 158.4t км.

Ми хочемо, щоб ця відстань становила 792 км:

158.4t = 792

Тепер поділімо обидві сторони на 158.4, щоб знайти значення t:

t = 792 / 158.4 = 5 годин.

Отже, через 5 годин відстань між автівками становитиме 792 км.