Знайти найменше значення виразу а²+4а+5 та вказати при якому значенні а воно досягається​


Ответы на вопрос

Отвечает Цепелева Карина.

Ответ:  a = -2

Объяснение:

f(a) = a² + 4a + 5

a = -b/2a

a = -4/(2 * 1) = -2

f(a) = (-2)² + 4 * (-2) + 5 = 4 - 8 + 5 = 1