Знайди відсоток вмісту заліза в руді, якщо 4т цієї руди містить 280кг заліза


Ответы на вопрос

Отвечает Кособуцький Микола.

Відповідь:

7

Пояснення:

4000:100-40
280:40=7
280 кг від 4 т буде важити 7%

Отвечает Переверзева Настя.

Ответ:

7%

Объяснение:

4т = 4000 кг

4000 кг — 100%

280 кг — х %

4000/280 = 100/х

4000 * х = 280 * 100

4000х = 28000

х = 28000 : 4000

х = 7

Процентное содержание железа в руде составляет 7%