СРОЧНО ПЛИЗ ДАЮ 20 БАЛОВРозкладіть на множники вираз 0,64- х2​


Ответы на вопрос

Отвечает Утяшев Анис.

Ответ:

Для розкладання виразу 0.64 - х² на множники, спростимо його спочатку.

0.64 - х² = (0.8)² - х²

Тепер ми можемо використати різницю квадратів:

0.64 - х² = (0.8 - х)(0.8 + х)

Отже, вираз 0.64 - х² можна розкласти на множники як (0.8 - х)(0.8 + х).