До ліфта дев’ятиповерхового будинку на 1-му поверсі зайшло троє пасажирів. Кожен із них з

однаковою ймовірністю виходить на будь-якому з поверхів, починаючи з 2-го. Знайти ймовірність того, що всі пасажири вийдуть на 5-му поверсі;​

Ответы на вопрос

Отвечает Матула Олександр.

Всього 8 варіантів де вийти - поверхи від 2 до 9.

Отже ймовірність вийти на якомусь з поверхів - 1 / 8

Тоді ймовірність, що всі троє вийдуть на 5 поверсі = (1 / 8) ^ 3 = 1 / 512