Точка М лежить на прямій між точками А і В, причому АМ=3,5 см, ВМ-2,7 см. Знайдіть довжину відрізка

АВ, а також відстань від середини цього відрізка до кожного з його кінців.

Ответы на вопрос

Отвечает Лунев Илья.

Ответ:

Довжина відрізка АВ= АМ + ВМ = 3,5+2,7=6,2(см)

Щоб знайти яка відстань від середини до кінців відрізка треба просто поділити відрізок навпіл.

Тобто

6,2:2=3,1 це і є відстань від середини до кінців відрізка.

Объяснение: