-y + 25 = 12y - 1прошу бистро​


Ответы на вопрос

Отвечает Колесникова Аня.

Ответ:

y=2

Пошаговое объяснение:

Для початку, потрібно перенести доданки

-y-12y=-1-25

Далі звести подібні доданки

-13y=-2

Наступній крок, розділити обидві частини рівняння на -13

y=2

Отвечает Петросян Павел.

Ответ:

-y+25=12y -1

-y+12y=25-1

-y+12y=24

-y=12y-24

-y=12y

y=-12