Якою цифрою закінчується значення виразу : 3^n+2 ∙ 7^n


Ответы на вопрос

Отвечает Khvesko Vitaliy.

Відповідь:

9

Пояснення:

3^(n+2) * 7^n = (3*7)^n * 3^2 = 21^n * 9
21^n - закінчується одиницею
помножити на 9 - закінчується на 9
**************************************************
(3^n)+(2*7^n) закінчуються на 3 або на 7