Задача. За 9 ручок і 4 олiвцi заплатили 4 грн 20 к. Скільки коштує одна ручка та один олiвець, якщо

дві ручки дорожчі за 3 олівці на 35 копійок, ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА НАПИСАТЬ!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Даниелян Тимофей.

Ответ:

х - цена ручкиу - цена карандаша2х - 3у = 35      |*49х + 4у = 420    |*3 8x - 12y = 14027x + 12y = 1260сложим35х = 1400 х = 40 коп у = (2*40-35):3= 15 коп

Объяснение: