1.Розв'зати задачу Із трьох ділянок зібрали 248 кг огірків. З першої ділянки зібрали в 1,8 разу

більше, ніж з третьої, а з другої на 20 кг більше, ніж з третьої. Скільки кілограмів огірків зібрали з кожної ділянки? даю 20 б.​

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

Нехай x - кількість кілограмів огірків, зібрана з третьої ділянки.

Тоді з першої ділянки зібрали 1,8 рази більше, ніж з третьої, тобто 1.8x кілограмів.

З другої ділянки зібрали на 20 кг більше, ніж з третьої, тобто (x + 20) кілограмів.

Загальна кількість зібраних огірків з усіх ділянок становить 248 кг. Таким чином, ми можемо записати рівняння:

x (з третьої ділянки) + 1.8x (з першої ділянки) + (x + 20) (з другої ділянки) = 248

Тепер розв'яжемо це рівняння:

x + 1.8x + x + 20 = 248

Об'єднуємо подібні члени:

3.8x + 20 = 248

Віднімаємо 20 з обох боків:

3.8x = 228

Ділимо обидва боки на 3.8, щоб знайти значення x:

x = 228 / 3.8

x = 60

Отже, з третьої ділянки зібрали 60 кг огірків.

З першої ділянки зібрали 1.8 * 60 = 108 кг огірків.

З другої ділянки зібрали (60 + 20) = 80 кг огірків.

Отже, з кожної ділянки зібрали:

З третьої: 60 кг

З першої: 108 кг

З другої: 80 кг

Отвечает Немков Даниил.

Ответ:

З третьої ділянки зібрали х кг огірків.

З першої ділянки зібрали 1.8 * х кг огірків.

З другої ділянки зібрали (х + 20) кг огірків.

З усіх ділянок разом зібрали 248 кг огірків, тому маємо рівняння:

х + 1.8 * х + (х + 20) = 248

Зведемо його до одного виразу:

3.8 * х + 20 = 248

3.8 * х = 248 - 20

3.8 * х = 228

х = 228 / 3.8

х ≈ 60

Таким чином, з третьої ділянки зібрали приблизно 60 кг огірків.

З першої ділянки зібрали 1.8 * 60 ≈ 108 кг огірків.

З другої ділянки зібрали (60 + 20) = 80 кг огірків.

Отже, з третьої, першої і другої ділянок зібрали відповідно 60 кг, 108 кг і 80 кг огірків.