F(x)= 5x/ 3√x 3 наверху


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Миша.

Відповідь:

F(x)=5x3⋅F відкрита кругла дужка x закрита кругла дужка дорівнює 5 x на 3 кінцевий дріб центр крапка квадратний корінь із x кінцевий корінь\(F(x)=\frac{5x}{3}\cdot \sqrt{x}\)

Пояснення: