3. Для функції у = √x знайдіть значення у, яке вiдповiдає значенню Х=9; 36.​


Ответы на вопрос

Отвечает Цыганков Дима.

Ответ:

3\\6

Объяснение:

x=9\\\\y=\sqrt x=\sqrt 9=3\\\\x=36\\\\y=\sqrt x=\sqrt{36}=6