2. Укажи пару чисел, що є розв'язком рівняння 5х-у=0. A (5; -1); В (1; -5); Б (-1; 5); Г(-1; -5).


Ответы на вопрос

Отвечает Дулов Игорь.

Ответ:

Рівняння 5x - y = 0 можна розв'язати, підставляючи дані пари чисел і перевіряючи, чи вони задовольняють рівняння.

A (5; -1):

5 * 5 - (-1) = 25 + 1 = 26 ≠ 0

В (1; -5):

5 * 1 - (-5) = 5 + 5 = 10 ≠ 0

Б (-1; 5):

5 * (-1) - 5 = -5 - 5 = -10 ≠ 0

Г(-1; -5):

5 * (-1) - (-5) = -5 + 5 = 0

Лише пара чисел Г(-1; -5) задовольняє рівняння 5x - y = 0, оскільки при підстановці цих значень отримуємо 5 * (-1) - (-5) = -5 + 5 = 0, що є правильним розв'язком.