Швидше сорок балів!! Виконайте лінійне рівняння!! 1)20-16x=-40x-20 2)5(12-4x)-15=-8x

3)-25(6x+3)=8(9-3x) 4)2(25-5x)-(8+3x)=15

Ответы на вопрос

Отвечает Костенко Рома.

Ответ:

1) переносимо все відоме одну частину, а невідоме в іншу і отримуємо:

20 + 20 = 16х - 40х

40 = -24х х = -40/24 = -5/3

все інше аналогічно