4. (16.) Знайдіть невідомий член пропорції: 6 || 11 33​


Ответы на вопрос

Отвечает Комарова Виктория.

Для знаходження невідомого члена пропорції, можна використовувати правило "крім-на-крім". У вас є два числа, 6 та 11, і пропорція між ними. Щоб знайти третій член пропорції, давайте визначимо співвідношення між першим і другим числами та між першим і третім:

6 / 11 = 33 / x

Тепер ми можемо розв'язати це рівняння для знаходження значення x:

6x = 11 * 33

6x = 363

x = 363 / 6

x = 60.5

Отже, невідомий член пропорції дорівнює 60.5.