Знайдіть середнє арифметичне чисел 10,2і4,8


Ответы на вопрос

Отвечает Шаронов Дмитрий.

Для того щоб знайти середнє арифметичне, треба додати ці числа та поділити на їх чисельність

1) 10 і 2
\frac{10+2}{2} = \frac{12}{2} = 6
2) 4 і 8
\frac{4+8}{2} =\frac{12}{2} = 6

Відповіть: 6 і 6


(Ну а ябщо треба знайти среднє арифметичне чисел 10 2 4 і 8 то

\frac{10+2+4+8}{4}  = \frac{24}{4} = 6