√(√2-1) ²+ √(√2+3) ²=


Ответы на вопрос

Отвечает Фиохин Павел.

Ответ:

Давайте спростимо вираз:

√(√2-1)² + √(√2+3)²

Усі квадратні корені зводяться до модулей (абсолютних значень), оскільки модуль в квадратній ступені приводить до видалення кореня:

|√2-1|² + |√2+3|²

Тепер обчислимо модулі:

|√2-1| = √(2-1) = √1 = 1

|√2+3| = √(2+3) = √5

Тепер піднесемо їх до квадрату:

1² + (√5)² = 1 + 5 = 6

Отже, результат виразу дорівнює 6.

Объяснение: