Добуток суми та різниці чисел –1,9 і 0,9;​


Ответы на вопрос

Отвечает Быданцев Никита.

Ответ:

2.8

Объяснение:

Сума чисел -1,9 i 0,9

 - 1.9 + 0.9 =  - 1

Рiзниця чисел -1,9 i 0,9

 - 1.9 - 0.9 =  - 2.8

Добуток суми та рiзницi чисел -1,9 i 0,9

( - 1) \times ( - 2.8) = 2.8

Вiдповiдь:

2.8