Допоможіть розв'язати рівняння! А) -7x²=0 Б) 13(х-5)+х²=-65 В) х²-81=0


Ответы на вопрос

Отвечает Константинова Каринэ.

Ответ:

А) х=0  Б)  х=0  та х= -13 В) х= -9 та 9

Объяснение:

А) -7x²=0

      х= 0

Б) 13(х-5)+х²=-65

    13х-65+х²= -65

    13х+х²=0
   
    х(13+х)=0
   х=0  та х= -13

В) х²-81=0

   (х-9)(х+9)=0
   
   х= -9, 9