При яких значеннях Х вектори Р=(2;х) і М=(х;х+3) перпендикулярні


Ответы на вопрос

Отвечает Желіховська Оля.

Якщо вектори перпендикулярні, то їх скалярний добуток дорівнює 0.

У даному випадку

Р * М = 2 * Х + Х * (Х + 3) = 2 * Х + Х² + 3 * Х = Х² + 5 * Х = Х * (Х + 5) = 0

Х₁ = 0     Х₂ = -5