Сума двох чисел 6 а сума їх квадратів 20.знайдіть ці числа


Ответы на вопрос

Отвечает Карцев Саша.
A , b числа 

a+b=6
a²+b²=20

a=6-b
(6-b)²+b²-20=0
36-12b+b²+b²-20=0
2b²-12b+16=0
b²-6b+8=8
D=36-32=4
b1=(6+2)/2=4, a1=2
b2=(6-2)/2=2, a2=4

ответ числа 2,4