При якому значенню b пара чисел (-2;4)є розв'язком рівняння 5у-bx=-8


Ответы на вопрос

Отвечает Коваленко София.
Решение
При якому значенню b пара чисел (-2;4)є розв'язком рівняння 5у-bx=-8
5*4 - b*(-2) = - 8
2b = - 8 - 20 
2b = - 28
b = - 14