З міст а до міста в відстань між якими становить 2400 км, вилетів літак. Через 30 хв з міста В до

міста А вилетів другий літак, швидкість якого на 200 км/год більша за швидкість першого літака. Знайти швидкість першого літака, якщо вони зустрілися на середині шляху.

Ответы на вопрос

Отвечает Попов Вова.
2400/2/x-2400/2/(x+200)=0.5
1200/x-1200/(x+200)=0.5
(1200/x-1200/(x+200))*x=0.5*x
240000/(x+200)=0.5x
240000/(x+200)*(x+200)=0.5x*(x+200)
240000=0.5x²+100x
-0.5x²-100x+240000=0
D=-100²-4*(-0.5)*240000=490000
x1=(√490000-(-100))/(2*(-0.5))=-800
x2=(-√490000-(-100))/(2*(-0.5))=600 км в час