3 міста А в мiсто В, відстань між якими становить 2400 км, вилетів літак. Через 30 хв з міста В до

міста А вилетів другий літак, Швидкість якого на 200 км/год більша за швидкість першого літака. Знайти швидкість кожного літака, якщо вони зустрілися на середині шляху.​

Ответы на вопрос

Отвечает Темирхан Торехан.

Объяснение:

Середина пути равна: 2400 км:2=1200 км.

30 мин=1/2 часа.

Пусть скорость первого самолёта равна х км/ч.        ⇒

Скорость второго самолёта равна (х+200) км/ч.

\frac{1200}{x} -\frac{1200}{x+200}=\frac{1}{2} \\2*1200*(x+200)-2*1200*x =1*x*(x+200)\\2400x+480000-2400x=x^2+200x\\x^2+200x-480000=0\\D=1960000\ \ \ \ \sqrt{D}=1400\\x_1=-800\ \notin\ \ \ \ x_2=600. \\600+200=800.

Ответ: скорость первого самолёта 600 км/ч,

            cкорость второго самолёта 800 км/ч.