Графік функції y=kx+b проходить через точки C (1; 1) і D (-2; 10). Знайдіть значення k і b


Ответы на вопрос

Отвечает Воронова София.
C:\ \ 1=k*1+b\\\\
D:\ \ 10=k*(-2)+b\\\\
---------------\\
k+b=1\\
-2k+b=10\\
-------------\\
b=1-k\\
-2k+1-k=10\\
--------------\\
b=1-k\\
-3k=9\\
--------------\\
b=1-(-3)=4\\
k=-3\\
-------------\\\\
y=-3x+4