Знайдіть область визначення функції y=√2x^2-5x-3 очень очень срочно пожалуйста помогите


Ответы на вопрос

Отвечает Киямов Артур.

2 {x}^{2}  - 5x - 3 \geqslant 0 \\ d = 25 + 24 = 49 =  {7}^{2}  \\ x = \frac{5 + 7}{4}  = 3 \\ x =  \frac{5 - 7}{4}  =  - 0.5 \\
+ - +
------(-0.5)----------(3)-------
////////// ////////////
x€(-&;-0.5]U[3;+&)