Видомо що 4^x*4^y=64. Чому дорівнює значення виразу x+y


Ответы на вопрос

Отвечает Чепурко Инна.
Пользуясь свойством степеней  a^b\cdot a^c=a^{b+c}, имеем

4^{x+y}=4^3

откуда   x+y=3
Отвечает Лиманчук Андрій.
Решение:
 4^{x} *4^{y}  = 64

4^{x + y}=  4^{3} \\x+ y = 3
Ответ: 3.