9-4х=12а Знайдіть усі значення а, при яких рівняння має від'ємний корінь


Ответы на вопрос

Отвечает Филатова Юля.
9-4x=12a
-4x=12a-9
x=(9-12a)/4
(9-12a)/4<0
9-12a<0
12(3/4-a)<0
3/4-a<0
a>3/4
При значениях параметра a>3/4, уравнение имеет отрицательный корень
Ответ: (¾ ; ∞)