Допоможіть вирішити дуже просте рівняння. х+2y=3150 Знайти x та y. Дякую


Ответы на вопрос

Отвечает Дьячков Андрей.

x+2y=3150

2y=3150-x

у=(3150-x)/2

Це рівняння прямої.

таблиця значень:

x=0

y=1575

------------------------

х=2

у=1574

----------------------------

х=4

у=1573

------------------------------

х=3150

у=0

І так далі. Графіком буде убивающя пряма.