4х (х в квадрате) = 3, знайти х і у: 1) 6ху (х в квадрате).2) 4ху (х в четвертій степені, у в

квадраті). 3) -3ху (х в 6 степені, у в 3й степені)

Ответы на вопрос

Отвечает Valerevna Darina.

Условие 4х^2у=3
Х^2у=3/4
1) 6х^2у=6*(х^2у)=6×(3/4)=4.5
2)4х^4у^2=4*(х^2у*х^2у)=4(3/4*3/4)=2.25
3) -3х^6у^3=-3*(х^2у*х^2у*х^2у)=-3(х^2у)^3=-3*(3/4)^3=-63/64