Доведіть, що є непарною функція: f(x) = (x^3 + x)*(x^4 – x^2).


Ответы на вопрос

Отвечает Мольков Егор.

f(-x)=((-x)^3-x)((-x)^4-(-x)^2)=(-x^3-x)(x^4-x^2)=\\ \\ =-(x^3+x)(x^4-x^2)=-f(x)

Оскільки f(-x) = -f(x), то функція непарна.