За 8 зошитів і 5 альбомів заплатили 9 грн. Скільки коштує 1 зошит і 1 альбом якщо 4 зошити дешевші

від 6 альбомів на 4 грн.

Ответы на вопрос

Отвечает Домке Дима.

task/29568678

1 зошит  → x грн ;    1 альбом  → y грн,

{ 8x+5y =9 ; 6y - 4x =4 .⇔ { 8x+5y =9 ; -2x +3y  =2. ||*4.⇔+{ 8x+5y =9 ;-8x +12y =8.

{ 5y+12y =9+8 ;  8x+5y =9 .  ⇔{ y =1 ; x =0,5.

ответ :   1  грн  ,   0,5 грн .