Помогите решить пожалуйста 3х-3=3(х-1)


Ответы на вопрос

Отвечает Грищенко Илья.

це рівняння розвязку немає так як

3х-3=3(х-1)

3х-3=3х-3

і в ітозі вони скорочуються 0=0 а так не може бути