Між числами 7 і 35 помістіть 6 чисел таких, щоб усі 8 чисел утворювали арифметичну прогресію.


Ответы на вопрос

Отвечает Плешаков Артем.

a_1 = 7; a_8 = 35\\a_n = a_1 + d(n-1); 35 = 7 + 7d; d = 4\\a_2 = 11; a_3 = 15; a_4 = 19; a_5 = 23; a_6 = 27; a_7 = 31