Між числами -4 і 5 вставте пять таких чисел, щоб вони разом з даними числами утворювали арифметичну

прогресію.

Ответы на вопрос

Отвечает Улыбина Виктория.

Ответ:

Объяснение: -4;a2;a3;a4;a5;a6;5.

итак,a1=-4; a7=5;

найдем d,   a7=a1+d(7-1), 5=-4+6d, d=1,5.

a2=-4+1,5=-2,5; a3=-2,5+1,5=-1;  a4=-1+1,5=0,5; a5=0,5+1,5=2;  a6=3,5.